LZS Kujawy Markowice - strona nieoficjalna

Ktore miejsce zajmą Kujawy na koniec sezonu:

Porażka z Piastem

• autor: LZSKujawy, 2012-05-13 15:35

Niestety nie udała się wyjazd naszych zawodników do Złotnik Kujawskich gdyż nasz zespół przegrał z miejscowym Piastem 1-0.
Zwycięską bramkę zdobył w 53 min. Marcin Skonieczka.

Wczorajsze spotkanie było bardzo ważnym spotkaniem ponieważ w przypadku zwycięstwa uciekamy od drużyn goniących nas, natomiast w przypadku takim jakim stało się w sobotę gdy nasz zespół poniósł porażkę drużyny walczące o utrzymanie trzymają cały czas kontakt punktowy.
Wczorajsze spotkanie rozgrywane było w bardzo wietrznych warunkach atmosferycznych i to mocno zaważyło na widowisku spotkania, mecz toczony zrywami, mało składnych akcji, dużo walki ale jej nie mogło zabraknąć w takim meczu.
Jedyną bramkę zdobył Marcin Skonieczka który wykorzystał błąd w kryciu naszych zawodników przy dośrodkowaniu jednego z zawodnika Piasta piłki w pole karne.

Skład:
Szwandke - Janiak, Marek, Koczorowski, M.Matuszak - Lewandowski, Konopiński, Świtalski, Modliński - Makowiecki, Grodzicki

Zagrali również: Ł.Matuszak, Linowski, Kaszak
Nie zagrali: Smykowski - Walczak

Autor: Treść:pozostało znaków:

Piast Złotniki Kujawski - LZS Kujawy Markowice
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.