LZS Kujawy Markowice - strona nieoficjalna

Ktore miejsce zajmą Kujawy na koniec sezonu:

Ważne zwycięstwo !

• autor: LZSKujawy, 2012-05-17 10:01

Kujawy Markowice pokonały Zjednoczonych Piotrków Kujawski 5-0  ramach 26 kolejki V Ligi gr.2
Bramki strzelali: Marcin Matuszak 2, Marcin Gajkowski, Mariusz Konopiński i Artur Janiak.

Wczorajsze spotkanie było bardzo ważnym spotkaniem dla obu zespołów, ponieważ Kujawy chciały odskoczyć od zespołów walczących o utrzymanie a Zjednoczeni chcieli cały czas zostać w grze o ligowy byt.
Lepiej to zadanie wykonali podopieczni Grzegorza Kaszaka którzy dominowali przez całe spotkanie na boisku, gra naszego zespołu momentami wyglądała naprawdę dobrze, martwić tylko może że wśród strzelców aż pięciu bramek nie ma napastnika ale na boisku gra cały zespół i najważniejsze jest zwycięstwo a nie kto strzela, cieszyć również musi zagranie na przysłowiowe "zero" z tyłu.
Następne spotkanie zostanie rozegrane już w najbliższą sobotę, nasza drużyna wybierze się na wyjazd do Brzyskorzystewka aby zmierzyć się tam z miejscowym BRZYSKO-ROL-em.
Początek spotkania o godz. 17.00

Skład:
Szwandke - Janiak, Koczorowski, M.Gajkowski, Modliński - M.Matuszak, Konopiński, Świtalski, Kaszak - Grodzicki, Makowiecki

Zagrali również: Ratajczak, Ł.Matuszak, Linowski, Lewandowski
Nie zagrali: Smykowski - K.Gajkowski

Autor: Treść:pozostało znaków:

Piast Złotniki Kujawski - LZS Kujawy Markowice
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.