LZS Kujawy Markowice - strona nieoficjalna

Ktore miejsce zajmą Kujawy na koniec sezonu:

Porażka z Brzysko-Rolem

• autor: LZSKujawy, 2012-05-21 11:54

W sobotę 19.05 nasi zawodnicy przegrali 3-2 (0-0) na wyjeździe z Brzysko-Rolem Brzyskorzystewko.
Bramki zdobywali: dla gospodarzy Tomasz Krysiński dwie w 51 i 79 min oraz Jarosław Milejczak w 77 min., natomiast dla Kujaw Paweł Grodzicki 84 min. oraz Łukasz Matuszak w 88 min.

W sobotnim spotkaniu gra toczyła się pod dyktando gospodarzy ale było kilka momentów gdy podopieczni Grzegorza Kaszaka pokazali że "gra piłką" nie jest im obca. Niestety kilka błędów w obronie przerodziło się że nasi gracze przegrywali już w tym spotkaniu 3-0 i tylko wola walki pozwoliła jeszcze wierzyć na korzystny wynik gdy w przeciągu kilku minut Kujawy zdobyły dwie bramki lecz na wyrównanie nie starczyło już czasu i po raz kolejny nasza drużyna wraca bez punktów które były mocno realne.
Następne spotkanie Kujawy Markowice rozegrają na własnym boisku gdzie przeciwnikiem będzie ostatnia drużyna w tabeli Dąb Barcin. Mecz rozpocznie się w sobotę o godz. 17.00

Skład:
Szwandke - Marek, Świtalski, Koczorowski, Modliński - Janiak, Gajkowski K., Konopiński, M.Matuszak - Grodzicki, Makowiecki

Zagrali również: Ratajczak, Linowski, Kaszak, Ł.Matuszak
Nie zagrali: Sypniewski - M.Gajkowski

Zdjęcia z tego spotkania można zobaczyć na stronie Brzysko-Rolu: http://www.brzysko-rol.pl

autor: ~anonim 2012-07-27 22:52:53

avatar graja kujawy jutro sparing? jak tak to moze ktos powiedziec gdzie i o ktorej?

autor: ~anonim 2012-09-19 18:33:17

avatar weźcie zdjęcia z meczu ze Żninem. przejrzyjcie dobrze film z ich strony i odwołujcie się. na kartę Kwaska grał Gwit i strzelił wam 2 bramki

Autor: Treść:pozostało znaków:

Piast Złotniki Kujawski - LZS Kujawy Markowice
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.